Blog

Při kvalifikačním mítinku zábava pro celou rodinu

22. 05. 2019

Brány závodiště se nedočkavým návštěvníkům otevřou už v 10 hodin. Do startu prvního dostihu ve 14:00 hodin bude ještě zbývat dost času, ale například překážky z kurzu Dětské Velké pardubické už budou na svých místech. Děti (i rodiče) budou mít po celý den příležitost vyzkoušet si zmenšené překážky z legendárního dostihu „na vlastní nohy“. Nechybí Taxisův příkop, Irská lavice, Poplerův skok a další. K dispozici je stále také dětské hřiště, nebo projížďky oblíbeným konibusem. Mezi tribunami A a B bude nově „family zóna“, kterou připravil jeden z partnerů závodiště – Služby města Pardubice.

„Přestože sázková kancelář Betino stále kvůli pokračujícím jednáním o licenci nenabírá na dostihových závodištích sázky, u nás se sázet bude, a to online u sázkové kanceláře TIPSPORT. Ta otevře hned čtyři informační pointy ve vestibulu tribuny D. Její pracovníci sázejícím pomohou s registrací,“ řekl místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Martin Korba. Za uvedení akčního kódu KONE19 sázející dostanou od sázkové kancelář sto korun na první sázky.

V rámci dostihového dne se už tradičně potkají také vítězové Velké pardubické, a to nejen ti současní, aktivní jezdci, ale také legendy z let minulých. Pravidelnými hosty bývají například Václav Chaloupka, Libor Štencl, František Vítek, Josef Vavroušek, Josef Váňa st. a další.

„Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli jít na dostihy, nebo sledovat hokejový šampionát v televizi, u nás bude obojí. Na LED obrazovkách v areálu závodiště budeme v průběhu odpoledne diváky informovat o aktuálním skóre, případně o dalších zajímavých momentech zápasu,“ dodal Korba.

Česká televize zařadila na programu ČT SPORT mezi dva semifinálové zápasy v čase 18:00 – 19:00 hodin pardubické dostihy. Kvalifikační dostih startuje v 18:40 hodin.

Vstupné na kvalifikační mítink se oproti loňskému roku nemění. Děti do 140 cm, senioři nad 65 let a držitelů průkazů ZTP, TP, ZTP/P mají vstup zdarma. Základní vstupné je 120 korun, mládež a studenti zaplatí polovinu. Na pokladnách je možné platit také kartou.

 

Nový komentář: